Beta testine bir ballpark katma değeri aktivitesi belirlemek için düşük asılı meyvelerden yararlanın. DevOps’tan ek tıklamalarla dijital bölmeyi geçersiz kılın. Nanoteknolojinin bilgi karayolu boyunca yer alması, yalnızca sonuca odaklanarak döngüyü kapatacaktır.

Proaktif hakimiyeti sağlamak için masaya kazan-kazan hayatta kalma stratejileri getirin. Günün sonunda, ileriye doğru, X neslinden gelişen yeni bir normal, modern bir bulut çözümüne doğru yol alıyor. Proaktif hakimiyeti sağlamak için masaya kazan-kazan hayatta kalma stratejileri getirin. Günün sonunda, ileriye doğru, X neslinden gelişen yeni bir normal, modern bir bulut çözümüne doğru yol alıyor. Gerçek zamanlı olarak kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, denizaşırı kullanım için birden fazla temas noktasına sahip olacaktır.


Ekipman, fırının ömrü boyunca bakım yapılacak şekilde tasarlanacaktır.
minimum pratik ve% 90’ın üzerinde bir kullanılabilirlik derecesi sağlayacak şekilde, Yılda 365 gün ve tüm hizmet koşullarında.

Ana üretim ekipmanı aşağıdaki birimlerden oluşacaktır:

(1) Magnesia Tesisi (SAF, FTP, WTP, MHS)
• ÜNİTE 1 Elektrikli Fırınlar ………… SAF
• ÜNİTE 2 Toz Toplama Tesisi …… ..FTP
• ÜNİTE 3 Malzeme Taşıma Sistemi… .MHS
• ÜNİTE 4 Su Arıtma Tesisi …… .WTP

(2) Yardımcı teçhizat aşağıdaki birimlerden oluşacaktır:
• ÜNİTE 5 Pota Su Soğutma sistemi
• ÜNİTE 6 Pota
• ÜNİTE 7 Döner sistemli Pota Transfer Arabaları
• ÜNİTE 8 Gezer Köprülü Vinçler

SINGLE SERVICE

Specializations

Capitalise on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps. Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on focusing solely on the bottom line.

Üst düzey genel bakışlar için sağlam bir özet sağlamak üzere çevik çerçevelerden yararlanın. Kurumsal stratejiye yönelik yinelemeli yaklaşımlar, genel değer önermesini ilerletmek için işbirliğine dayalı düşünmeyi teşvik eder. İşyeri çeşitliliği ve yetkilendirme yoluyla yıkıcı inovasyona dair bütünsel dünya görüşünü organik olarak büyütün.

Proaktif hakimiyeti sağlamak için masaya kazan-kazan hayatta kalma stratejileri getirin. Günün sonunda, ileriye doğru, X neslinden gelişen yeni bir normal, modern bir bulut çözümüne doğru yol alıyor. Gerçek zamanlı olarak kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, denizaşırı kullanım için birden fazla temas noktasına sahip olacaktır.Proaktif hakimiyeti sağlamak için masaya kazan-kazan hayatta kalma stratejileri getirin. Günün sonunda, ileriye doğru, X neslinden gelişen yeni bir normal, modern bir bulut çözümüne doğru yol alıyor. Gerçek zamanlı olarak kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, denizaşırı kullanım için birden fazla temas noktasına sahip olacaktır.

Beta testine bir ballpark katma değeri aktivitesi belirlemek için düşük asılı meyvelerden yararlanın. DevOps’tan ek tıklamalarla dijital bölmeyi geçersiz kılın. Nanoteknolojinin bilgi karayolu boyunca yer alması, yalnızca sonuca odaklanarak döngüyü kapatacaktır.


Download brochure (DOC)

Download brochure (PDF)

Rules about service apply generally

Users manual

Center Ofice- Turkey

Istanbul

+ 90 (216) 504 96 95

www.atsmetalurji.com

info@atsmetalurji.comAddress: Merkez Mah. Ferah Sok No: 7/A , Çekmeköy, Istanbul / Turkey

google Maps Link
ATS Metallurgy in the WorldEurope Ofice- Austria

Vienna


+ 43 (1) 399 58 40

Address: Sternwartestraße 8/6 , 1180 Vienna/AUSTRIA
Get in Touch

Follow Us


InstagramLinkedIn